ثبت برند در اصفهان

ثبت برند در اصفهان

برند به معنای نام تجاری یا علامت تجاری است که برای شناسایی و متمایز بودن یک نوع کالا یا خدمات یک شرکت استفاده می‌شود. برندها  شامل نام، لوگو، شعار، طرح بسته بندی و سایر عناصر شناختی است که به منظور ساخت ارتباط و اعتماد مشتریان به شرکت و محصولات یا خدمات آن استفاده می‌شود. برندها به عنوان یک ابزار بازاریابی  قوی برای جذب مشتریان، ایجاد ارزش و تمایز قابل توجهی در بازار عمل می‌کنند.

ثبت برند در اصفهان یکی از مهم‌ترین قدم ها در راه ایجاد کسب و کار و بیزینس تمامی افرادی است که به آن ها این امکان را  می‌دهد هویت و شناخت مشخصی در بازار ایجاد کنند. در استان اصفهان، به عنوان یکی از بزرگترین و اقتصادی ترین شهر های ایرانی همواره تعداد نفرات زیادی خواستار ثبت برند یا ثبت شرکت در اصفهان هستند که با توجه به فرایند زمانی و هزینه آن همواره نیاز به یک تیم مشاوره دلسوز در این حوزه حس می شود.

شرکت بهین تراز با ا تجربه درخشان و سابقه طولانی  در حوزه های مختف مالی مانند ثبت شرکت و ثبت برند اصفهان آماده است تا در سریع ترین زمان، برند مخاطبین عزیز و مشتریان خود را در شهر اصفهان و سایر شهرهای ایران ثبت کرده و به صورت کامل مالکیت معنوی برند را در اختیار مخاطبین همیشگی اش قرار دهد.

ثبت علامت تجاری در اصفهان

ثبت علامت تجاری در اصفهان

علامت های تجاری یک شرکت همواره به عنوان یکی از مهم ترین نمادهای یک شرکت در تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ شناخته  می شود.

شرکت های بزرگ مختلف همواره برای تغییر برند و علامت تجاری خود هزینه های هنگفتی را انجام می دهند زیرا می دانند راز رشد سریع و پیشرفت یک کسب و کار یک برند شناخته شده است تا در سریع ترین زمان ممکن ناخودآگاه مخاطب را درگیر کرده و نام آن برند را در هنگام نیاز به کالا یا خدمات ان به یاد بیاورد.

شرکت بهین تراز با داشتن سابقه طولانی در زمینه ثبت برند و مشاوره برند خوب همواره سعی داشته تا بهترین انتخاب را برای مخاطبین صمیمی خود فراهم کند.

جهت هرگونه سوال و مشاوره در خصوص ثبت علات تجاری اصفهان می توانید با شماره ۰۹۱۳۸۸۸۴۸۸۰ تماس اصل کرده تا از مشاوره 24 ساعته و رایگان شرکت ما بهره مند شوید.

ثبت لوگو در اصفهان

لوگو یک شرکت همواره به عنوان یک نماد و علامتی خلاقانه و در عین حال ساده برای یک شرکت می باشد تا در ساده ترین پیچ و تاب ها بتواند بهترین تاثیر گذاری را  روی مخاطب خود بگذارد ،به طوری که مخاطب بعد از دیدن آن لوگو با دریفات حس خوب نسبت به همکاری یا خرید با ان شرکت مجاب شود.

شرکت بهین تراز با سابقه طولانی در زمینه مشاوره ثبت برند و ثبت لوگو در اصفهان اماده است تا در این زمینه بسیار مهم به شمخا مخاطبین عزیز یاری رساند.

وکیل ثبت برند در اصفهان

شرکت بهین تراز با داشتن مجموعه ای از وکلا برای ثبت علامت تجاری و برند در زمان بسیار کوتاهی شمارا نسبت به هرگونه فعالیتی در خصوص کارهای اداری آن بی نیاز می کند.

با دریافت خدمات ثبت برند در شرکت ما  دیگر بدون هیچ رفت و برگشت و کارهای اداری در سریع ترین زمان ممکن می توانید برند و علامت تجاری خود را ثبت کنید.

مزایای ثبت برند در اصفهان

ثبت علامت تجاری خود چه به صورت حقیقی چه حقوقی دارای مزایای بسیاری میباشد که به همه آن ها اشاره می کنیم

 • عدم سوء استفاده از برند شما توسط سودجویان دیگر
 • اعتماد بیش از پیش مشتریان به کسب و کار شما
 • به یاد آوری برند شما در ذهن مخاطب
 • تسهیل در تعامل و کمک های مالی بانک ها و موسسات معتبر

به طور برند سازی موجب اعتماد سازی و ساختن شخصیت حقوقی قدرتمند برای رشد بیشتر در کسب کار می شود و به عنوان یک اهرم در فعالیت های دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات عمل می کند.

شرایط ثبت برند در اصفهان

ثبت علامت تجاری و برند به علت مزایای و همه ضوابط حقوقی که دارد، دارای شرایط عمومی می باشد که عبارتند از :

 1. نبودن هیچ از یک برند ها و علامت های سازمان های رسمی جمهوری اسلامی ایران مانند هلال احمر ، آتش نشانی و… در اسم برند
 2. برندهایی که قبلا توسط شخص حقوقی یا حقیقی ثبت نشده باشد
 3. برندهایی که مخالف عفت عمومی و ارزش های مقدس جمهوری اسلامی ایران نباشند
 4. برند های که عنوان کلی نداشته باشند و خیلی عام به نظر نرسند ماند ماشین ،دوچرخه
 5. نبود هیچ یک از عنوان های که مرتبط با دولت و جمهوری اسلامی ایران می باشد مانند دولت و…

مراحل ثبت برند در اصفهان

برای ثبت برند همانند ثبت شرکت دانش بنیان در اصفهان باید مراحل مختلفی را طی کنید تا بتوانید برند خود را ثبت کنید؛شرکت بهین تراز با سابقه درخشان و طولانی در حوزه ثبت علات تجاری و شرکت های مختلف در استان اصفهان و سطح کشور همواره آماده است تا در هر ساعت از شبانه روز بهترین مشاوره در حوزه ثبت برند در اصفهان را به شما داده تا در زمانی کوتاه و هزینه ای معقول برند شما را ثبت کنیم.

ثبت برند مراحل مختلفی دارد که به ترتیب به آن ها اشاره می کنیم:

 1. انتخاب نام برند:در مرحله ابتدائی شما باید نام برند مد نظر خود را که هیچ شرکت دیگری ثبت نکرده و کاملا به کسب کار شما بوده پیدا کرده و ان را انتخاب نمائید.
 2. استعلام نام برند انتخاب شده:پس از انتخاب نام برند باید استعلام آن را از نهاد معتبر انجام دهید تا خیال شما از بابت طی کردن بقیه مراحل راحت باشد؛اگر استعلام برند به درستی صورت نگیرد ممکن است بعد از طی کردن مراحل بعد و پردات هزینه متوجه مالکیت ان برند به نام شخصی دیگر بشوید که در آن صورت باید دوباره همه هزینه های انجام شده را برای ثبت برندی دیگر انجام دهید.
 3. آماده داشتن مدارک مورد نظر :برای ثبت باید همه مدارک مورد نیاز را تهیه کنید که در بخش مربوط به آن توضیح خواهیم داد.
 4. ثبت کردن اظهار نامه :در این مرحله شما وارد سایت ماکیت معنوی به نشانی https://iripo.ssaa.ir/ شده و سپس با وارد کردن مشخصات اولیه سایت یه برگه به شما میدهد که با پرینت گرفتن از آن و مراجعه به دفاتر ثبت اسناد رسمی و گواهی امضا را گرفته و دوباره ان را به صورت خوانا در سایت بارگذاری میکنید تا با مطالعه و بررسی کارشناسان نتیجه غایی به ما از طریق پیامک اعلام شود.
 5. پرداخت مبلغ اظهانامه: بعد ازاتمام مراحل باید مبلغ تعیین شده برای بررسی اظهارنامه را تسویه نمائید و بعد از ان یوزر و پسوردی به شما داده می شود که باید آن را برای دفعات بعدی که وارد سایت می شوید ذخیر کنید.
 6. انتشار اگهی تقاضای ثبت برند در روزنامه های رسمی:بعد از مراحل بالا و تایید کارشناسان مربوطه و با پرداخت هزینه ،تقاضای ثبت برند شما در روزانه رسمی پس از حدود 7 روز منتشر می شود و در صورت اینکه شخص دیگری به دلیل تشابه اسمی یا هر دلیل دیگری نسبت به آن معتر  نبود این مرحله نیز با موفقیت تمام می شود.
 7. مراجعه حضوری به اداه مالکیت:پس از اتمام حدودا 30 روز و تایید کارشناسان اداره مالکیت و دریافت پیامک تایید ثب برند با داشتن مدارک کامل به اداره مراجعه کرده و تشکیل پرونرده می دهید.
 8. پرداخت حق الثبت برند:بعد از اتمام مراحل گفته شده مبلغی که به نسبت برند حقیقی و حقوقی و طبقه ثبت شده آن متفاوت است و بین 120 تا 140 هزار تومان است پرداخت کرده و اماده مراحل بعد می شوید.
 9. انتشار آگهی در روزنامه رسمی دوم:در این مرحله با پرداخت هزینه آگهی در روزنامه های رسمی به صورت علنی و عمومی اعلام می کنید که برند متعلق به شما یا شرکت شما می باشد.
 10. تصدیق برند ثبت شده در اصفهان: در مرحله آخر به اداره مالکیت معنوی رفته و با ارائه مستندات و مدارک و روزنامه ها به صورت کامل برند خود را به صورت کامل تثبیت می کنید.

شرکت بهین تراز با داشتن وکیلان مجرب در ان زمینه کار شما را راحت کرده و شما با تماس با شماره ۰۹۱۳۸۸۸۴۸۸۰ و مشاوره در خصوص ثبت برند تمام مراحل را به ما می سپارید.

 

هزینه ثبت برند دراصفهان

هزینه ثبت علامت تجاری و برند در اصفهان با توجه به نوع طبقه ثبت ان و نوع حقیق یا حقوقی بودن و بقیه مسائل پرونده متغیر است که جهت اطلاع از قیمت ثبت برند و انجام همه مراحل آن با شماره ۰۹۱۳۸۸۸۴۸۸۰ تماس حال کرده تا کارشناسان ما به صورت دقیق و فشرده شما را راهنمایی کنند.

مدت زمان ثبت برند در اصفهان

مدت زمان ثبت برند در اصفهان بستگی به نوع برند و عدم یا وجو شاکی برای برند دارد اما اگر مشکل خاصی پیش نیاید و همه مدارک و پیش نیازها فراهم شود، در مدت 45 الی 60 روز کاری انجام می شود.

مدارک لازم جهت ثبت برند اصفهان

جهت تثبیت علامت تجاری در اصفهان نیازبه مدارک شناسایی و مدارک در مراحل مختلف ثبت وجود دارد که برای شخص حقیقی و حقوقی متفاوت است.

مدارک مورد نیاز برای شخص حقیقی

 • عکس کارت ملی
 • عکس شناسنامه
 • کارت بازرگانی (برای برند های لاتی)
 • اطلاعات شخصی مانند نام،نام خانوادگی،آدرس ،شماره تلفن و …
 • مجوز فعالیت

مدارک مورد نیاز برای شخص حقوقی

 • تصویر کارت ملی همه سهامدارن،شرکا ومدیران شرکت
 • تصویر شناسنامه آن ها
 • کارت بازرگانی شرکت
 • مجوز فعالیت
 • کپی از روزنامه رسمی
 • کپی از روزنامه رسمی اخرین تغییرات شرکت
 • اطلاعات شخصی اعضای مهم شرکت که حق امضا دارند مانند آدرس،ایمیل ، کد پستی و …

استعلام ثبت برند در اصفهان

یکی از دغدغه ها افرادی که برای ثبت برند نام انتخاب می کنند اطمینان پیدا کردن از اسم انتخابی برای برند مورد نظر می باشد.

شرکت بهین تراز با سابقه طولانی و درخشان در زمینه ثبت شرکت های مختلف مانند ثبت شرکت بازرگانی ، ثبت تغییرات شرکت در اصفهان یا ثبت برند های مختلف حقوقی و حقیقی این امکان را فراهم کرده که شما به صورت تلفنی و به همراه مشاوره رایگان استعلام برند مد نظر خود را گرفته واز هرگونه مشاوره ای که نیاز داشته باشید تا کسب کار شما مسیر بهتری را طی کند دریغ نخواهیم کرد.

خرید و فروش برند در اصفهان

یکی از دیگر امکاناتی که شرکت بهین تراز برای مخاطبین عزیز خود دارد مشاوره در زمینه قراردادهای خرید فروش برند های گران و مختلف در حوزه های مختلف است تا مبادا با نوشتن قراردادی اشتباه متضرر شوید.

انتقال مالکیت برند به دو صورت دائمی و موقت قابل اجرا خواهد بود که معمولا نوع موقت آن برای استفاده از ان برند در راستای اهداف شرکت می باشد.

تمدید برند اصفهان

یکی از دغدغه ها وسوالات مخاطبین امکان تمدید برند بعد از دوره 10 ساله است که باید بگوئیم جواب ان بله است و فرد حقوقی یا حقیقی صاحب برند از یک سال قبل از انقضای برند می توامند با مراجعه به اداره ثبت مالکیت معنوی برند خود را تمدید کند.

ثبت اضافه کالا در اصفهان

بعد از ثبت برند ممکن است صاحب کسب و کار قصد داشته باشد طبقه کالای خود را افزایش داده یا فعالیت های کاری خود را گسترده تر کرده و فعالیت های دیگری نیز در راستای برند خود انجام دهد که باید اضهارنامه را ثبت کرده و با پرداخت هزینه روزنامه رسمی و تایید کارشناس مجوز اضافه کالا و طبقه های دیگر را کسب کند که شرکت تمامی این مراحل را در کمترین زمان ممکن برای شما انجام خواهد داد.

انواع ثبت برند اصفهان

ثبت برند در دو نوع اتفاق میفتد که عبارتند از

ثبت برند شخصی یا حقیق

در ثبت حقیقی افرادی که دارای شرکت نیستند و شغل های ازاد یا خانگی دارند می بایست برای ثبت برند شخصی اقدام کنند.

ثبت برند حقوقی یا شرکتی

ثبت برند حقوقی یا شرکتی مرتبط با شرکت های مختلف تجاری ،بازرگانی و غیره می باشد و در جهت حفظ برند شرکت اقدام به ثبت آن می کند.

طبقات ثبت برند در اصفهان

طبقات ثبت برند 455 طبقه می باشد که از طبقه 1 تا طبقه 34 مرتبط با کالاها و محصولات و از طبقه 35 تا 45 متربط با خدماتی می باشد که آن برند ارائه می دهد.

سوالات متداول

ایا برند ثبت شده در اصفهان مالیات دارد؟

ثبت برند در اصفهان و برند داشتن به هیچ عنوان مالیات ندارد و ثبت ان در جهت حفاظت مالکیت معنوی شما می باشد.

شرکت بهین تراز به عنوان یکی از شرکت های مطرح در زمینه مشاوره مالیاتی در اصفهان همواه آماده است تا شرکت ها و موسسات مختلف را در جهت مشاوه کامل و جامع امور مالیاتی و حسابداری راهنمایی کند.

تفاوت ثبت برند و ثبت شرکت چیست؟

ثبت برند و شرکت به طور کلی متفاوت از هم هستند و هرکدام اداره های ثبت جداگانه خود را دارند و به طور کلی شرکت برای کارهای جمعی و قانون مند تر شدن کسب کار می باشد ولی برند طرفا یک برند برای معرفی یک مجموعه است.

ویژگی های نام برند خوب چیست؟

به طور کلی نام هایی که راحت تر در ذهن بمانند و مرتبط به کسب کار یا کالای شما باشند بیشترین تاثیر را بر مخاطب دارند.